Aká je cena jednotlivých izieb?

Cena vstupu závisí od počtu osôb v miestnosti.

Cena pre 2 hráčov – 35€

Cena pre 3 – 6 hráčov – 49€

7. a ďalší hráč v rámci jednej hry +8€ / hráč

Chcel by som niekomu darovať únik z miestnosti. Je to u vás možné?

Na stránke www.shop.paniqroom.sk si môžete vybrať poukážku. Platba je možná platobnou kartou, prevodom na účet, prípadne môžete zaplatiť aj dobierkou. Ak by Vám táto forma platby za poukážku nevyhovovala, skontaktujte sa s nami prostredníctvom telefónu či e-mailu. Vaše požiadavky sa pokúsime vybaviť k absolútnej spokojnosti 🙂

Do termínu rezervácie nám niečo prišlo. Je možné ho ešte zmeniť?

K našim zákazníkom sa snažíme pristupovať tak, aby si zážitok nie len užili, ale aby boli s našimi službami maximálne spokojní. Ak nám dáte vedieť v dostatočnom predstihu, čo sú minimálne 2 alebo 3 dni vopred, určite sa budeme vedieť dohodnúť.

Aké oblečenie je vhodné do escape room?

Dôležité je, aby ste sa vo Vašom oblečení cítili dobre. Nebudete musieť loziť, neušpiníte sa a ani nebude musieť vynaložiť extrémnu námahu. Nezabudnite si však doma dioptrické okuliare , tie možno budete potrebovať 🙂

Radi by sme u Vás zorganizovali firemnú akciu, bolo by to možné?

PanIQ Room organizuje aj teambuildingové akcie. Pri nich sa samozrejme vieme dohodnúť aj na poskytnutí priestorov mimo našich otváracích hodín. Stačí nám iba zavolať a určite sa dohodneme. Teambuilding dokážeme kombinovať aj s hotelovými službami ( wellness, masáže, ubytovanie )

Nemám ešte 18 rokov, môžem sa u Vás nechať zavrieť a pokúsiť sa uniknúť z vašej izby?

Váš vek nie je žiadnym problémom. Do našich escape room môže prísť ktokoľvek. Jedinou podmienkou je, že deti do 14 rokov musia prísť v sprievode dospelej osoby.

Budú nás strašiť pavúky, hady, alebo nejaký iný odporný hmyz?

Toho sa báť určite nemusíte. Napriek tomu, že niektoré z našich názvov vám môžu takto pripadať, určite vás nechceme strašiť a ani Vám znepríjemňovať tento zážitok. Hra nie je založená na strašení zákazníkov. 🙂

Je možné vrátiť sa do tej istej izby? Postup k úteku bude ten istý alebo ho pozmeníte?

Aj keď máme v pláne meniť naše izby, nebude sa to stávať každý týždeň. Podľa našich plánov zmeníme izbu alebo vybudujeme novú miestnosť každých 6-8 mesiacov. Čiže ak sa k nám vrátite po týždni, pravdepodobne sa veľkých zmien nedočkáte. V prípade, že ste našu izbu navštívili pred pol rokom, no nie ste si istí, či sme za ten čas izbu pozmenili, neváhajte nás kontaktovať.

Sú tieto izby určené aj pre tehotné mamičky poprípade ľudí so slabším srdcom?

Určite áno! V PanIQ room vás nebudeme strašiť, toto nie je cieľom hry. Ale ak máte problémy so srdiečkom, radšej nám o tom dajte vedieť, aby sme mohli vynechať niektoré adrenalín zvyšujúce efekty.

Môžem sa pokúsiť o útek z izby aj sám?

Táto hra vyžaduje spoluprácu, sami to určite nezvládnete. V takomto prípade vám odporúčame priniesť si ešte jedného hráča s ktorým budete tvoriť malý, no i tak silný tím.

Nehovorí každý člen našej skupiny po slovensky. Môžu si zahrať aj oni?

Áno! K samotnej hre nepotrebujete ovládať žiadny jazyk. Ak by ste počas hry potrebovali pomoc, vieme ju poskytnúť v anglickom či slovenskom jazyku.Predpokladáme však, že ak by ste k nám prišli ako tím a potrebovali od nás pomoc, určite sa jeden z vás bude vedieť s nami dohovoriť vyššie uvedenými jazykmi, a tieto informácie ďalej preložiť Vášmu tímu.